GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 12487151

nr 1248 7151

Skål

+ burk med lock, 3 delar, Kina. Höjd: 6-12 cm

Kondition: ett lock saknas, slitage, nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 15 april 2019
kl 20:54:28